znak.gif, 4,2kB

ceník

    Odhady movitého a nemovitého majetku pro potřeby realizace dědictví a dědická řízení, pro potřeby nákupu a prodeje, při převodu nemovitostí z majitele na majitele. Pro odhady nemovitostí a movitých věcí lze dle potřeby stanovit cenu administrativní a/nebo cenu obvyklou.

 

odhad je vždy vypracován min. ve 2ks originálních výtiscích (2ks paré) vč. základní fotodokumentace objektu (po dohodě)

ceny jsou konečné (bez nákladů na dopravu), nejsme plátci DPH


Proč mám výrazně nižší ceny odhadů než jiní odhadci?

     1) specializuji se výhradně na odhady mimo bankovní a hypotéční ústavy tj. nejsem Vázán jejich pravidly pro odhad. Specializuji se na odhady nemovitostí a movitých věcí výhradně pro potřeby finančních úřadů apod.
      2) pracuji pouze sám na sebe, neživím žádný aparát asistentek apod.
Jako odhadce nepotřebuji drahou kancelář, já navštěvuji klienty, klienti nemusí chodit za mnou - nemovitost mi stejně nepřinesou k obhlídce;-)

zobrazit odkazy a katalogy
Mondo Ceramica boris zvada výtvarník avismarketing.cz - komplexní direct marketingové služby azflex.cz - technické izolace stavby-zeleny.cz - stavby a projekty domů antiquemotorcycles.cz - výkup/prodej historických motocyklů
 
architektura a architekti stavit.cz alfa elchron amok.cz odkazy apu.cz CZIN.eu citysearch.cz Goog.cz czprima.cz JirPa - katalog odkazů Webhosting seznam-inzerce.cz Český katalog stránek Kompletně.cz LINKOVNÍK MPalán.cz   Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Odkazovník Katalog odkazů Online firmy - Lidé najdou právě Vás! Pozri.cz - vyhledávač internetový vyhledávač AHNE katalog vymena-odkazu.com JAHHO.cz Katalog-odkazů.cz SEO katalog ONLINE-ONLINE.cz sprehledem.cz Firmy Katalog-Firem.com KontaktyFirem.cz Seznam stránek Katalog stránek Webatlas.cz Katalog odkazů a firem TopLink bydleni-a-reality Catalog Clonet Toplink - katalog odkazů katalog TopLinks.cz Internetový Katalog Služby a řemesla ZDROJ.cz - katalog odkazů Zóna.cz - katalog stránek 1am.czsluzby
 
TOPlist